Hakkımızda

Biz İmalatçı firmayız bizim işimiz alıp satmak değil bizim işimiz imalatçılık üretim  kendi dokumamız kendi nakışımız var Denizli'nin Buldan ilçesindeki dokuması köklü bir geleneğin günümüze uzantısıdır. 

Dokumanın tarihi Bizans, Roma ve Helenistik dönemlere kadar uzanmaktadır. 
Türkiye Bilimler Akademisinin Buldan da 2001 yılında yaptığı araştırmalarda günümüzden binbeşyüz yıl öncesine ait dokuma tezgahı parçalarına rastlanmıştır. 1993 yılında mesleğe atıldığımız günden bu güne daima hedefimiz en iyiyi en güzeli üretmek ve insanlarla buluşturmak ve şık ürünlerimizle kendinizi özel hissetmenizi sağlamaktır.Ürünlerimiz geçmişi yaşatan usta eller tarafından geleneksel dokuma tezgahlarında binbir emekle dokunmuştur.Geçmişte bu tezgahlar Murat Hüdavendigar,ın serpuş ve cüppesini,Barbaros,un şalını,Genç Osman,ın gömleğini ve Yıldırım Beyazıt,ın kızının gelinliğini dokumuştur. 

Bu gün yüzden fazla ürün çeşidimiz mevcuttur. Bu ürünlerimiz başta ülkemizin kaliteli güzel mağazalarında satışa sunulmakla birlikte İstanbul Kapalıçarşı , Mısırçarşısı,Sultanahmet gibi mekanlarda uzun süredir pazarlanmaktadır. Dış ticaret olarak başta ABD ,Avusturalya, Meksika , Kanada , Yenizelanda, Brezilya ,İsveç, İsviçre, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Avusturya, Ukrayna, Mısır,gibi ülkelerle çalışmaktayız.